Month

October 2011

"Cultural tolerance" camp

„Културна толеранција“ Волонтерите на ИНТЕРКУЛТУРА во соработка со нашите вработени, повторно со успешно реализирана приказна. Беше организиран и реализиран камп за „Културна...
Read More

Photography exhibition

Младите повторно активни во ИНТЕРКУЛТУРА. Како дел од проектот „Биди активен, вложи во иднината“, ИНТЕРКУЛТУРА во соработка со Кафе Ли и нашите...
Read More

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
en_USEnglish