Month

July 2020

Echange IT

Основната идеја на овој проект е да се идентификуваат постојните потенцијали на организациите да вршат младинска размена во постконфликтни региони и региони...
Read More

Future Now, include yourself!

Екологијата и заштитата на животната средина се повеќе се налага како приоритет за да не ги забрзуваме климатските промени и да и...
Read More

“UpDatAed”

Како основно човеково право, приватноста претставува механизам за заштита на други човекови права и слободи. Затоа, потребна ни е приватност за да...
Read More

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
en_USEnglish