Изложба на фотографии

21
Окт

Изложба на фотографии

Младите повторно активни во ИНТЕРКУЛТУРА. Како дел од проектот „Биди активен, вложи во иднината“, ИНТЕРКУЛТУРА во соработка со Кафе Ли и нашите волонтери, организираше самостојна изложба на добитникот на прво место  од наградната игра која беше организирана во склоп на овој проект – Избор на најдобра фотографија на тема истоимена со проектот.

Изложените фотографии се дело  на добитничката на првото место, Фросина Илиевска. Изложбата се одржа со голема посетеност и уште еднаш благодарност до Кафе Ли за поддршката на проектот „Биди ефикасен, вложи во иднината“ и младите таленти.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
mk_MKMacedonian